NEMUSÍTE VĚDĚT, ALE MUSÍTE VIDĚT...NIC NENÍ PERFEKTNÍ, ALE VAŠE SKLO MŮŽE BÝT DOKONALE ČISTÉ...

NANOSTAR - čistící prostředek nové generace

Revoluční čistící přípravek s širokým využitím. Výrobek NANOSTAR je čisticí přípravek, jehož podstata je založena na vývoji v oblasti nanotechnologií. S produktem NANOSTAR přichází nový standard v oblasti čištění povrchů skel, obrazovek a optiky. Ošetřené povrchy získávají extra hydrofobní vlastnosti, zvyšují odolnost proti zašpinění a usnadňují běžnou údržbu, významně šetří Váš čas a peníze dosud vynakládané za běžný úklid. Ochrana nanovrstvou má dlouhodobý účinek. Daleko delší než doposud běžně používané prostředky na chemické bázi. Čistící prostředek NANOSTAR najde využití ve všech oborech. Hodí se pro domácnost i průmysl, hobby i profi využití. Široké uplatnění z něj dělá naprosto universální prostředek pro všestrané čištění citlivých povrchů. Zkušenosti s tímto výrobkem vás přesvědčí.

možnosti využití:

- povrchy ze skla
- šperky
- optika fotoaparátů
- obrazovky, monitory, led televizory, oled obrazovky, plazmové televizory
- optika brýlí
- optika dalekohledů, hledáčků

Cena: 930,- Kč

Nanotechnologie v kostce

Nanotechnologie je považována za jednu z klíčových technologií 21. století, která již nyní významně mění ekonomiku ve všech průmyslových odvětvích. Je jedním z výchozích bodů pro revoluční inovace v různých oblastech průmyslu a běžného života. Aplikace, přípravky a celé výrobky, které ještě před lety byly pouze teoretickým snem, se nyní stávají skutečností. NanoTechnologie zasahuje do širokého spektra oborů, např. oblast textilních a karbonových vláken, metalurgie, elektronika, zdravotnictví, chemie atd. Zaměřujeme se na vývoj a výrobu tekutých přípravků složených z komponentů o velikosti nanometrů (10-9 m). Tyto přípravky umožňují poskytnout běžným povrchům miliony let známé přírodní vlastnosti, které by jinak nemohly získat. Nejlepším příkladem může být známá rostlina lotos. Když kapky vody stékají po lotosovém listu, berou s sebou veškeré kontaminujících částice, které ho znečistily a rostlina je tak stále čistá. Její povrch je totiž hydrofobní (odpuzuje vodu) a minimalizuje tak jeho znečištění. Na stejném principu se chovají ošetřené povrchy našimi přípravky. Vlastnosti aplikací jsou propracovány do hloubky tak, aby poskytly uživatelům mnohem vyšší užitnou hodnotu a možnosti uplatnění. Ošetřené povrchy jsou zušlechtěny, získávají tím vyšší životnost a stupeň ochrany proti vnějším vlivům. Uživatelům umožňují snadnou údržbu, což přináší významné časové a finanční úspory.

Složení

Látky

Netýká se. Výrobek je směsí více látek

Směsi

Chemická charakteristika směsi:

Klasifikace podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) o detergentech, v platném znění:

Výrobek obsahuje tyto látky:

30% voda, 5-15% butylglykol, 5% neinogenní povrchově aktivní látky, EDTA sodná sůl, yzopropylalkohol, Parfum.

Popis směsi:

Čistící prostředek - směs látek, které jsou klasifikované podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008 v platném znění a podle zákona č. č. 350/2011 Sb., v platném znění.TOPNANO © 2022